Ansatte

Administrasjon

Elin Sjursen

Elin Sjursen

Institusjonssjef

Tlf. 55 30 16 05
elin.sjursen@domkirkehjemmet.no

Tore Harnes

Tore Harnes

Økonomileder

Tlf. 55 30 16 06
tore.harnes@domkirkehjemmet.no

Ole Petter Furuseth

Ole Petter Furuseth

Sykepleiefaglig leder

Tlf. 55 30 16 07
ole.p.furuseth@domkirkehjemmet.no

Anne Karen Dahl-Paulsen

Anne Karen Dahl-Paulsen

Overlege

Tlf. 55 30 16 03
anne.paulsen@domkirkehjemmet.no

Turid Drange

Turid Drange

Personalkonsulent

Tlf. 55 30 16 13
turid.drange@domkirkehjemmet.no

Vigdis J.Boge

Vigdis J.Boge

Lønnskonsulent

Tlf. 55 30 16 11
vigdis.boge@domkirkehjemmet.no

Anja Hellebø

Anja Hellebø

Administrasjonssekretær/Beboerregnskap

Tlf. 55 30 16 12
anja.hellebo@domkirkehjemmet.no

Svein Stølsnes

Svein Stølsnes

Teknisk

Tlf. 55 30 16 17
svein.stolsnes@domkirkehjemmet.no

Avdelingsledere

Olaug Teige Harnes

Olaug Teige Harnes

Husøkonom

Tlf. 55 30 16 20
olaug.harnes@domkirkehjemmet.no

Rita Helen Monsen

Rita Helen Monsen

Avdelingsleder dagavdeling

Tlf. 55 30 16 30
dagsenteret@domkirkehjemmet.no

Åse Kvam Røen

Åse Kvam Røen

Avdelingsleder aktivitetsavdeling

Tlf. 55 30 16 29
aase.roen@domkirkehjemmet.no

Ingrid Kvamme

Ingrid Kvamme

Avdelingsleder kjøkken

Tlf. 55 30 16 24
kjokkenet@domkirkehjemmet.no

Avdelingssykepleiere

Nina Irene Ytrenes

Nina Irene Ytrenes

Avdelingssykepleier Fjellveien

Tlf. 55 30 16 42
nina.ytrenes@domkirkehjemmet.no

Vibeke Juvik Rasmussen

Vibeke Juvik Rasmussen

Avdelingssykepleier Marken

Tlf. 55 30 16 43
vibeke.rasmussen@domkirkehjemmet.no

Ingrid Singelstad

Ingrid Singelstad

Avdelingssykepleier Skansen

Tlf. 55 30 16 44
ingrid.singelstad@domkirkehjemmet.no

Jorunn Lohne

Jorunn Lohne

Avdelingssykepleier Vågen

Tlf. 55 30 16 61
jorunn.lohne@domkirkehjemmet.no

Agnethe Austgulen

Agnethe Austgulen

Avdelingssykepleier Bryggen

Tlf. 55 30 16 71
agnethe.austgulen@domkirkehjemmet.no

Anne Toril Håvik

Anne Toril Håvik

Avdelingssykepleier Fløyen

Tlf. 55 30 16 81
anne toril.havik@domkirkehjemmet.no

Domkirkehjemmets styre

Jørn-Henning Theis

Jørn-Henning Theis

Styreleder

Rollaug Waaler

Rollaug Waaler

Styre medlem

Jon Arne Fauskanger

Jon Arne Fauskanger

Styre medlem

Dag Terje Finnbakk

Dag Terje Finnbakk

Styre medlem

Jan Otto Myrseth

Jan Otto Myrseth

Styre medlem

Britt Helen Åmås

Britt Helen Åmås

Ans.repr.

Fra 2016 er det Haraldsplass Diakonale Stiftelse som oppnevner styremedlemmer til styret i Stiftelen Domkirkehjemmet.